Supradyn All Day Güvenilir Mi?

0
256
Bahis Sitesi Yeni Giriş Adresi

Supradyn, içerisinde barıdırdığı 8 mineral, 12 vitamin ve oligo elementlerle (vücutta çok az bulunan ama vücudun gereksinim duyduğu elementler) ve günlük düzenli yemek yiyemiyorsanız tam size göre bir ilaç.

Vitamin ve minerallerin vücutta bir çok fonksiyonun yerine getirerek vucudun gelişmesinde ve kemiklerin güçlenmesinde çok önemlidir.

Supradyn Ne Zaman Kullanmalı?

* Ciddi cerrahi müdahalelerin öncesinde ve sonrasında.

* Fiziksel aktivitelerin arttığı dönemlerde.

* Yeterli beslenmenin sağlanamadığı durumlarda ve diyetlerde.

* Uzun süreli hastalıklarda.

* Ağır yanık vakalarında.

Supradyn Kimler Kullanmamalı?

Hiperkalsemi hastaları (kandaki kalsiyum seviyesinin çok yüksek olması) ve retinoid tedavisi görenler için uygun değildir. Bunun haricinde içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Ayrıca Levodopa Tedavisi görenler Supradyn kullanmadan önce doktora durum hakkında bilgi vermelidir.

Supradyn Vitamin Nasıl Kullanılmalı?

Bir uzman tarafından farklı bir doz önerilmediği takdirde, ergenlik çağından itibaren günde 1 draje olarak alınabilir. Drajeler çiğnenmeden su ile yutulmalıdır.

Supradyn All Day Yan Etkileri

Bilinen bir yan etkisi (alerjisi olanlar hariç) yoktur. Beklenmeyen bir durum gözlendiğinde acilen doktorunuza başvurunuz.

Supradyn Kullananların Yorumları

Bende kullan dım sabahları için ce akşama kadar tokluk hissi veriyor yemek yiyemiyordum sonra akşam yemekten sonra günde bir defa kullanarak devam ettim ve sabahları dinç uyanıyor vücudu resmen rahatlatıp dengeliyor üstelik gündüzleri iştah sıkıntısı olmuyor yani bu vitamin takviyesi uykuda oldukça işe yarıyor deneyin farkedecek siniz

 

Bence en iyi vitamin. Pharmaton da kullandım ama faydasını görmedim. Supradyn All Day gerçekten iyi.

 

Gerek dengesiz beslenme, gerek de yalnızlığın verdiği abur cubur, içki, çerez, vodka alışkanlığıyla bildiğiniz vitaminsiz bir herif olmuştum. Hatta halüsinasyon bile görmeye başlamıştım. Böyle değişik değişik silüetler. O derece düzensiz bir yaşam tarzim vardi.Sonra ardindan doktorun tavsiyesiyle pharmatona basladim. Yalniz ben de çok etki etmedi. Çünkü benim vücudumun istegi ginseng veya koenzim degildi. O vitamin mineral istiyordu. Hal böyle olunca içerigi en yüksek olana baktim. Tabiki de solgar v 2000 di aradigim. Tam 1 ay kullandim. Halüsinasyon gitti, uykusuzluk filan hepsi halloldu. Çok iyi bişi ama şeyini çikartmamak gerekiyor. 1 ay kullanip 1 ay ara vermek gerekiyor. O yüzden solgar v2000 iyidir. Digerlerini pek tavsiye etmem

supradyn-vitamin-guvenilir-mi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here