Sanal Pazar Güvenilir Mi?

0
408
Bahis Sitesi Yeni Giriş Adresi
Sanalpazar.com’da alışveriş yapmak güvenilir mi?
Sanalpazar.com, üyelerin internetten güvenle alışveriş yapmalarını sağlayan sistemler kullanmaktadır. Sitede her gün yüzlerce işlem, CepBekçisi güvencesinde gerçekleşmektedir.

CepBekçisi Sistemi
Sanalpazar.com’un güvenli alışveriş sistemidir. Bu sistem sayesinde, yaptığınız ödemeler önce sanalpazar.com hesabında toplanır. Ürünü görüp inceleyerek onay verdiğinizde paranız satıcıya aktarılır.
Kredi kartı güvenliği
Sanalpazar.com’da ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, kredi kartı bilgileriniz dünya çapında kullanılan Global Sign gelişmiş şifreleme sistemi ile (SSL) bankaya gönderilir ve bankadan geri dönen ödeme onayı sonrasında işleminize onay verilir/verilmez.
Güvenliğiniz için kredi kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Dolayısıyla, sizin bilginiz ve isteğiniz dışında kredi kartınız kullanılmaz.
Adsız
Üye itibarı sistemi
Gerçekleştirilen her alışveriş sonrasında, alıcı ve satıcı üyeler birbirlerine puan ve yorum vererek alışveriş hakkında değerlendirme yapar. Üye itibarı düşük olan üyeler, üyelikten çıkarılır ve işlem gerçekleştiremez.
Üyelik doğrulama
Üyelerin üyelik sırasında verdikleri bilgilerin gerçek olduğunun denetlenmiş olması anlamına gelir. ‘Üyelik Doğrulama’ sayesinde, sahte üyelikler önlenir.

Üyelik Doğrulama sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz. ‘Üyelik Doğrulama’ işlemi tamamen ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here