Jeton Kart

Jeton kart; Teknoloji geliştikce internet üzerinden alışveriş yapabilceğiniz binlerce siteye hergün bir yenisi daha eklenmektedir. Tüm bunlarına yanında çeşitli online spor oyunlarına ödeme yapmakta kullanabilceğiniz çok kullanışlı bir kart olduğunu söyleyebiliriz.Bazı durumlarda kendi isminizi ve kimliğinizi açık etmek istemezsiniz.Bazı sitelerin kredi kart bilgilerinizi, banka hesap ve paypal bilgilerinizi kayıt etmenizsinden rahatsız olabilirsiniz. Bu tür durumlarda sizlerin yardımına jeton kart yetişmektedir.Tamamen anonim olarak hizmet vermektedir.

anigif

Jeton Kart Fiyatları

Jetonkart fiyatlarını sayfamızdan bulabilceğiniz gibi jeton kart bozdurma hakkındaki tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.Üstelik 7/24 hizmet veren canlı destek ekimizden faydalanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.Güncel fiyatlar ve güncel bozdurma oranları için lütfen canlı destek ekibimize danışmayı unutmayınız.

10 EURO 20 EURO 50 EURO 100 EURO 150 EURO 200 EURO
jeton-logo-300x111 jeton-logo-300x111 jeton-logo-300x111 jeton-logo-300x111 jeton-logo-300x111 jeton-logo-300x111
Sorunuz Sorunuz Sorunuz Sorunuz Sorunuz Sorunuz

 

Jeton Kart Kullanmanın Faydaları

Jeton Kart özellikle son zamanlarda hizmete açılan en popüler ve güvenilir ön ödemeli karttır. 15 Euro’dan 500 Euro’ya kadar kart seçenekleri ile bir çok kesime hitap eden jeton kart satın alarak online ödemelerinizi güvenli ve gizli bir şekilde yapabilirsiniz. Jeton kartın en önemli faydası ise tamamen güvenilir ve gizliliğe dayanmasıdır.

Neden anonim yani gizli alışveriş yapayım diye düşünürseniz? Mesela satın aldığınız ürünü yada ödeme yaptığınız online oyun sitesinden kimsenin haberdar olmasını istemiyorsanız, jeton kart satın alarak bu işlemlerinizi tamamen gizli bir şekilde yapabilirsiniz.Bazı sitelere kimlik bilgileriniz ve kart bilgilerinizi vermekte çekinebilir ve güvenmeyebilirsiniz.Bu durumdan dolayı sizlerin jeton kart alarak bu durumdan kurtularabilirsiniz.Üstelik jeton kartın aylık veya yıllık kart ücreti veya aidat gibi kesintisi kesinlikle yoktur.

Jeton karttın bir diğer önemli özelliği ise tamamen alışverişinizi kontol altında tutmanıza yardımcı olur.Ne kadar harcamanız gerekiyorsa o kadar limit aktararak kullanabilceğiniz ön ödemeli kart sayesinde ne kadar harcama yaptığınızı çok daha detaylı bir şekilde görebilceksiniz. Yani elinizdeki kredi kartı gibi son limitine kadar kullanıp ay sonu içinizi daraltacak durumlardan kurtulmuş olursunuz.Zaten isminden de anlaşıldığı gibi jeton görevi görmektedir.Satın aldığınız jeton kart bakiyesi bitince aynı bilgilerle alısverişe devam edemezsiniz.Bu sayede jeton bitmiş olur ve yeni bir jeton alarak hesabınızı bilmenize yardımcı olur.

jeton-kart-fiyatlari

Jeton İle Para Yatırma

Şöyle bir araştırma yaptığımızda nerdeyse alışverişlerin %60 lık bir oranı internet üzerinden gerçekleşmeye başlamıştır. Haliyle bir çok sektör ürünlerini online ödeme sistemlerine entegre ederek tüm satışlarını online hale getirmişlerdir.Bu nedenden dolayı güvenilir online para yatırma ve güvenilir jeton kart siteleri bularak bu tür sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Jeton kart nedir, fiyatları ve nerelerden alınır sorularının yanına jeton kart nerelerde kullanılır sorularının cevabını sizlere vereceğiz.Artık sosyal ağlar hayatımızın bir parçası olmaya başlamıştır.Haliyle sosyal platformdaki tüm sistem ve oyunlar ödemelerini online alır hale gelmişlerdir.Bu nedenden dolayı çoğu kullanıcı tüm ödemelerini kredi kart bilgilerini vermek yerine jeton kart satın alarak bu tür işlemlerde kendi gizliliğini ve güvenilirliğini koruyabilmiştir. Sizlerde jeton kart sayesinde para yatırma ve online oyun sistemleri ve skyp , facebook tarzı online platforlara ödemelerinizi bu kart sayesinde güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Jeton Geçen Siteler

Teknoloki geliştirkce bir çok online oyun ve alışveriş siteleri açılmaktadır.Artık herkes tüm alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmektedir.Sizler için jeton kart geçen en popüler online oyun servisleri ve diğer servisleri listeledik.Jetonkart ile anlaşma sağlamış sitelere para yatırabilir veya bu sitelerdeki bakiyenizi çekebilirsiniz.Sadece bizden satın aldığınız jeton kart bakiyesini dilediğiniz zaman bozdurup jeton kartınızda kalan parayı tekrar hesabınıza aktarım işlemi yapabilirsiniz. Üstelik hesabınızdan fazla para çekme riski olmadan özgürce ödemelerinizi yapabilirsiniz.Çünkü sadece sizin aktardığınız miktar kadar harcama yapılabilir.

jetonkart-gecen-siteler

Jeton Kart Resmi Satış Bayisi İletişim

GSM: 0 533 880 09 60

JETON KART SATIN AL