Jeton Kart Güvenilir Mi?

0
116
Bahis Sitesi Yeni Giriş Adresi

Günümüzde hemen hemen herkes internet sitelerinden alışveriş yapmaktadır.Ancak bu tür internet sitelerinden alışveriş yaparken haliyle sizlerden kredi kartı bilgilerinizi istemektedir.Ancak bazı durumlarda kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak güvenilir olmayabiliyor. Zaten bazı bankalar, online alışverişe kartları otomatik kapatmaktadır.Sizlerin özel isteği üzerine bankaya gidip açtırabiliyorsunuz. Ancak jeton kart satın almanız durumunda bu tür probleminiz olmayacaktır.Jeton kart 256BİT Şifreleme güvenliği ile korunmaktadır, ve gizliliğe önem veren bir karttır. Tüm bunların yanında jeton kart satın alırken sizlerin belirleyeceği miktarda satın alabilirsiniz.Buda alışverişlerinizdeki kontrolü elinizde tutmaya oldukca yardım etmektedir. Bu sayede giderlerinizin hesabını iyi yapabilirsiniz.Jeton kartta extra gibi bir sorun olmadığından dolayı rahatlıkla harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamaların tümü size özel ve siz istemediğiniz sürece bir başkası göremez.

Jeton kartın en önemli özelliklerinden biri ise tamamen yasal bir kart olmasıdır. Üstelik ülkemizdeki bir çok banka ile anlaşmalı olan ,Jeton kartın anlaşmalı olduğu bankalar aşağıdaki gibidir:

Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, Akbank, Vakıfbank, Garanti, Halk bank, Denizbank

Jeton kart en önemli bir diğer özelliğinden bahsedicek olursak,oldukca kolay bir satın alma işlemi vardır.Özellikle son dönemde avrupada bir hayli kullanabilrliği artmıştır.Bu nedenden dolayıda ülkemizdeki satışlarıda yerel bayiler sayesinde artmıştır.Artık tüm kullanıcılar teknolojinin sayesinde tüm ödemelerini internet aracılığıyla yapmasından dolayı sizlere bu sanal kart olan ve ön ödemeli şeklinde çalışan jeton kartı önermekteyiz.

Tüm bunlara ek olarak sizlere önereceğimiz  resmi jeton kart satış firmasından satın almanız dahilinde 7/24 canlı destek departmanının da olduğunu hatırlatmakda fayda var.jeton-kart-fiyatlari

JETON KART RESMİ BAYİDEN SATIN AL

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here